Listopad 2014

Christmas is here

23. listopadu 2014 v 13:31 | *Jessie*
Ahojte! Dneska tu pro vás mám takový inspirační článek. Sice se to nezdá, ale Vánoce jsou tady za chvíli. Já sama to nestíhám registrovat nejspíš proto, že vůbec nesněží :/ a podle mě ani letos sněžit nebude .... No nechme se překvapit, jeden nikdy neví. V tomto článku se zaměříme spíše na ty Vánoce :D a taky na to, co se v poslední době děje. Takže se pohodlně posaďtě a čtěte dál....1. CHTĚLI BY JSTE KVÁNOCŮM NĚJAKÉ CD S VÁNOČNÍMI HITY ? Žádný problém, tady pro vás mám skupinu PENTATONIX, která teď vydává Vánoční album s názvem "That's Christmas To Me"
na kterém najdete několik hitů od coverů až po jejich vlastní písně. Najdete na něm i písničku Winter Wonderland/Don't Worry Be Happy nazpívanou se zpěvačkou Tori Kelly. Já sama jsem si CD už naposlouchala a můžu ho jen doporučit. Myslím, že ve vás probudí Vánoční náladu i když vám chybí ;)


2. VÁNOČNÍ TRHY = WIEN

Chcete si vyrazit na nějaké Vánoční trhy ale nevíte kam? Podle mě nejlepší a nejbližší jsou ve Vídni jako každý rok. Najdete tam spoustu věcí. Procházením se městem mezi vysokými domy, všude svítí světýlka, nosem se vám prohánějí různé vůně.... Já jsem se cítila jako v Narnii :D Ale vážně. Byla jsem z toho všeho tak mimo, že jsem si myslela, že se mi to všechno jen zdá.
A ty stánky... stánky byly opravdu všude, takže jste si neměli na co stěžovat. Bylo v nich všechno od jídla po různé dekorace jako např. : Vánoční ozdoby, různé keramické výrobky, plyšáci, jablka v karamelu, jahody v horké čokoládě... vážně všechno. Ale nejvíc mě jako "muzikantku" zaujmuly malinké dřevěné kytarky.
Byly dokonalé. Jednu z nich mám doma na stole a starám se o ni jako o oko v hlavě. Tomu kdo by na ni sáhnul bych urazila paprče! :D Cestou si také můžete prohlédnout několik památek. Takže pokud budete potřebovat dárek, neváhejte a vyrzte do "Adventní Vídně" !
3. KINO HITY?


Tak tady pro vás boužel nic týkajícího se Vánoc nemám. No pro fanoušky Hunger Games, začínají Vánoce už teď!
V kinech je totiž další díl téhle série. Já osobně se na tuhle parádu chystám příští týden a nemůžu se dočkat.
Viděla jsem předchozí díly a totálně jsem tomu propadla.
První jsem si říkala : "Bože to bude zase nějaká blbos , něco dalšího jako Harry Potter"
Ale ne! Stačila mi chvilka a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Na internetu to taky spoustu lidí doporučuje
a já se k nim tedy přidávám...4. VÁNOČNÍ DEKORACE, ANEB DIY


Dále tu pro vás mám pár úžasných návodů, jak si jednoduše zkrášlit Vánoce.
První je jednoduchý a nepotřebujete k němu skoro nic. Stačí vám pár ozdob a ruličky od toaletního papíru, různých ubrousků, nějakou barvu na přetření a něco na upevnění...Druhý není až tak návod, ale spíš návrh.
Mě se to strašně líbí a přemýšlím, že si tak taky vyzdobím pokoj :3Tak tohle by bylo k mému "Vánočnímu speciálu" vše.
Za každý váš zanechaný komentář a názor budu ráda......
*Jessie*


Anilinkový den...

2. listopadu 2014 v 18:33 | *Jessie* |  singers/bands
Ahojte. Dneska jsem už od rána měla chuť malovat anilinkama, takže toho mám víc. Barvičkama mi to moc nejde. Vždycky se mi to rozmaže nebo slije dohromady :/ No prostě nechám blbých keců a tady to je. *Jessie*


Dani Cimorelli Drawing

1. listopadu 2014 v 17:23 | *Jessie* |  singers/bands
Tak jo. Po dlouhé době jsem se rozhodla vytvořit něco s barvičkama, tak tady to je. Doufám, že se líbí. Na obrázku Dani Cimorelli . Každý koment, názor i kritika potěší :) *Jessie*